Paukštynas | Kaišiadorių paukštynas

Vištiena kiekvienai dienai!

PRODUKTŲ LINIJA

Natūralumas, tradiciniai skoniai – tai, ką vertina kiekvienas lietuvis. Į „Kaišiadorių paukštyno“ produktų liniją sudėjome geriausias lietuviškas gamybos tradicijas ir skonius. 

„Kaišiadorių paukštyno“ produktų liniją sudaro:

Šviežia vištiena

Virti gaminiai

Karštai rūkyti gaminiai

Lietuviškumą ir tradicijas puoselėjantis paukštynas siūlo produktus  praktiškiems šeimininkams, kurie mėgsta gaminti namie ir dažnai gamina tradicinius patiekalus. Asortimente rasite šviežią viščiuką, kurį savo mėgstamame marinate galite iškepti ir kasdieniam šeimos stalui, ir šventei. 

Taip pat siūlome viščiukų filė, krūtinėlę, kurios puikiai tiks Jūsų mėgstamiems kepsniams ar troškiniams paruošti. Jei šeimai norite paruošti gardų vištienos sultinį, rinkitės šviežias viščiukų blauzdeles.  

Į „Kaišiadorių paukštyno“ produktus sudėta ilgametė mūsų technologų patirtis. Mūsų produktų kūrimo komanda kruopščiai atrenka ingredientus, reikalingus produkcijos gamybai. Gaminiuose naudojami prieskoniai yra paruošiami pačių technologų tam, kad Jus pasiektų geriausias skonis.

Vištienos gaminiai rūkomi natūraliuoju būdu. Rūkymui naudojamos buko pjuvenos, kurios produktams suteikia auksinį atspalvį bei malonų dūmo skonį. Siūlome platų karštai rūkytų produktų pasirinkimą: karštai rūkyta vištienos filė su įvairiausiais prieskoniais, sparneliai, sparnelių „Tulpės“, kulšelės ir daug kitų!

Neabejojame, kad mūsų rūkytų produktų asortimente rasi ir puikių užkandžių, ir gaminių priešpiečiams!

Tradicinių skonių mėgėjams!

Tradicinių skonių mėgėjams!
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU