Paukštynas | Titulinis
Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!

Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!

ŽIŪRĖTI VIDEO
Slinkite žemyn
Vilniaus paukštynas siūlo Jums kito lygio vištieną. Tai išskirtinė produktų linija su išskirtine kokybe ir garantu, kad renkatės tai, kas geriausia!

Vilniaus paukštynas siūlo Jums kito lygio vištieną. Tai išskirtinė produktų linija su išskirtine kokybe ir garantu, kad renkatės tai, kas geriausia!

SUŽINOKITE DAUGIAU
VILNIAUS PAUKŠTYNAS

Vilniaus paukštynas – didžiausias vištienos gamintojas Lietuvoje, siūlantis platų produktų pasirinkimą. Mūsų veikla apima gamybos grandinę nuo lauko iki stalo, kurioje griežtai prižiūrime kiekvieną žingsnį, kad ant Jūsų stalo patektų tik aukščiausios kokybės produktai. Atsakingai auginame paukščius ir gaminame sveikus ir skanius vištienos produktus, atitinkančius šiandieninius ir rytojaus vartotojų poreikius. Kasdien dirbame vardan to, kad Jums pasiūlytume vis geresnį maistą ir taip užtikrintume geresnę ateitį!

0
m.

Pradėta veikla

0
mln.

Broilerių užauginama per metus

0
tūkst.

Tonų vištienos per metus

0

Skirtingų produktų

GAMYBOS GRANDINĖ

Turime unikalią gamybos grandinę nuo lauko iki stalo. Kontroliuojame kiekvieną gamybos procesą, pradedant nuo apsirūpinimo pašaru auginamiems mėsiniams viščiukams iki paruošto produkto pristatymo pirkėjams. Atsakingai prižiūrime visas grandis tam, kad vartotojus pasiektų nuo lauko iki stalo kokybiški produktai!

Vilniaus bei Kaišiadorių paukštynai priklauso vienai didžiausių Baltijos šalių regiono žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupei AB „Linas Agro Group”, vykdančiai veiklą visoje gamybos grandinėje nuo lauko iki stalo. Tarp įmonių grupei priklausančių įmonių veiklų - grūdų supirkimas iš Lietuvos ūkininkų.

Atrenkami aukščiausios kokybės grūdai. Iš jų kombinuotųjų pašarų gamykloje gaminamas pašaras. 


Pagal specialią receptūrą pagamintas broilerių lesalas tiekiamas į Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynus. 


Nuosavose paukštidėse auginame mėsinių viščiukų tėvinius pulkus. Paukščiai auginami laisvi ant kraiko, paukštynuose dirba veterinarai, kurie rūpinasi paukščių priežiūra bei sveikata.  


Iš tėvinių pulkų surenkame kiaušinius ir nuvežame juos į inkubatorius, kuriuose išperinami viščiukai. 


Vienadieniais viščiukais aprūpiname mūsų paukštides. Dalį vienadienių viščiukų parduodame Lietuvos ūkininkams.


Nuosavose paukštidėse užauginame 80 proc. produkcijai pagaminti reikalingų paukščių, likusią dalį superkame iš Lietuvos ūkininkų.


Paukštynuose auginami viščiukai yra „ROSS-308“ veislės. Griežtai vadovaujamės Europos Sąjungos gyvūnų gerovės reikalavimais.

Vadovaujamės žiedinės ekonomikos principu. Maisto produktams gaminti netinkamos dalys sunaudojamos šalutinių gyvūninių produktų gamybai.

Gaminame nuo šviežios vištienos produktų iki valgyti paruoštų gaminių. Nuolatos tobuliname receptūras bei, atsižvelgdami į naujausias rinkos tendencijas, kuriame naujas. 


Pasirūpiname produkcijos pristatymu į prekybos vietas. Pagamintus produktus tiekiame į Lietuvoje veikiančius prekybos tinklus ir parduotuves bei eksportuojame į daugiau kaip 50 šalių.


Grūdų supirkimas iš Lietuvos ūkininkų

Visaverčio lesalo gamyba

Tėvinių pulkų auginimas

Vienadienių viščiukų perinimas

Mėsinių viščiukų auginimas

Produktų gamyba

Produkcijos pristatymas į prekybos vietas

Mūsų produktai – ant Jūsų stalo!

KOKYBĖ

Mūsų kasdienė užduotis – užtikrinti, kad pirkėjus pasiektų tik aukščiausios kokybės Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų produktai. Tai, kad esame patikimas vištienos gamintojas, patvirtina turimi maisto saugos ir kokybės sertifikatai bei praeiti tarptautinių bendrovių, kurioms tiekiame savo produkciją, auditai.

PREKIŲ ŽENKLAI

Platus asortimentas, skonių įvairovė, lengvas ir patogus paruošimas – mūsų prekės ženklų vizitinė kortelė. Nuolat plečiame asortimentą ir stengiamės Jus nudžiuginti produktais, kuriuos lengva gaminti ir kuriais gera dalintis!

„Vilniaus paukštynas“ siūlo didelį produktų pasirinkimą: nuo šviežios mėsos iki iš karto valgyti paruoštų gaminių.

Skaityti daugiau

Vištienos produktai tradicinių skonių mėgėjams.

Skaityti daugiau

Prekės ženklas, kuriuo žymimi mūsų gaminami vištienos produktai, tiekiami į užsienio šalis.

Skaityti daugiau
EKSPORTAS

50 proc. produkcijos eksportuojame į daugiau kaip 50 šalių.

Slinkti žemyn
PER  72  VAL. PER  72  VAL. PER  48  VAL. PER  16  VAL. PER  24  VAL.
0

tonų per mėnesį mažmeninei prekybai

0

tonų per mėnesį HoReCa sektoriui

0

tonų per mėnesį maisto pramonės sektoriui

Naujienos
2024-03-27 Vilniaus paukštynas plečia bendradarbiavimą su „Hesburger“ Skaityti daugiau 2024-03-22 Kai žolė už tvoros tik atrodo žalesnė – sugrįžtančių darbuotojų istorijos, arba kodėl darbdaviai palieka atviras duris Skaityti daugiau 2024-03-19 Kovo 19-ąją švenčiama Paukštienos diena Skaityti daugiau
uždaryti

ISO 22000 standartas

Standarto reikalavimų įgyvendinimas užtikrina maisto  kokybę ir saugą „nuo lauko iki stalo“ – vertinama visa gamybos grandinė. Remiamasi šiais visuotinai pripažįstamais pagrindiniais elementais:

  • struktūrizuotas informacijos srautas visomis kryptimis: viduje ir išorėje;
  • būtinųjų sąlygų programos: geros gamybos praktikos, geros higienos praktikos, geros žemės ūkio praktikos;
  • sistemos vadyba ir rizikos veiksnių valdymas (Rizikos veiksnių ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistema).
uždaryti

Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos organizacijos BRC („British Retail Consortium“) standartas – žinomas ir pripažįstamas visoje Europoje, taip pat Afrikoje, Azijoje, Australijoje ir Amerikoje. Pagal šį standartą sertifikuojami gamintojai, kurie gamina, sandėliuoja ir tiekia mažmeniniams prekybos tinklams bei kitiems gamintojams paruoštus maisto produktus. Esame įvertinti  A lygiu pagal šiuo metu galiojančią 8-ąją šio standarto versiją. Visame pasaulyje pripažįstamas sertifikatas rodo, kad įmonė yra patikimas gamintojas ir gali tiekti savo gaminamą produkciją ne tik į Europos, bet ir į kitų žemynų šalis.

uždaryti

„Halal" reiškia, kad produktas neprieštarauja islamo įstatymams ir yra leidžiamas vartoti. Esminiai reikalavimai Halal produktams – kad jų sudėtyje nebūtų islamo draudžiamų medžiagų pėdsakų ir būtų užtikrinamos aukštas produktų higienos saugos taisyklės.

uždaryti

AB „Vilniaus paukštynas“ yra patvirtintas greito aptarnavimo restoranų tinklo KFC (Kentucky Fried Chicken), priklausančio stambiausiai pasaulyje restoranus valdančiai kompanijai „YUM!“, šviežios ir užšaldytos vištienos tiekėjas. Įmonė turėjo sėkmingai praeiti auditus pagal galiojančius KFC standartus visoms svarbiausioms sritims: gyvūnų gerovė, maisto sauga, produkto kokybė ir produkcijos transportavimas.

uždaryti

IFS Food – Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos mažmeninės prekybos asociacijų sukurtas maisto saugos standartas, kuris yra vienas iš GFSI (Pasaulinė maisto saugos iniciatyva) pripažįstamų maisto saugos standartų. IFS įrodo, kad įmonė geba suvaldyti rizikas visuose maisto gamybos proceso etapuose ir gaminti saugų bei kokybišką produktą.

uždaryti

„Nacionalinė kokybė Lietuva“ patvirtina, kad šiuo ženklu paženklintas produktas pagamintas ir sertifikuotas Lietuvoje ir atitinka nacionalinės maisto kokybės (NKP) sistemos reikalavimus. NKP išsiskiria savo produktų kokybe, o gamybos procesas – aukštesniais aplinkos tausojimo ir gyvūnų gerovės standartais.

uždaryti
uždaryti

uždaryti
uždaryti
Informacija apie projekto teikėją
Informacija apie projektą

Aprašykite PROJEKTĄ ir jo aktualumą savo bendruomenei, regionui, kodėl norite įgyvendinti šį projektą, kaip šis projektas atitinka AB Vilniaus paukštyno rėmimo kryptis.

Priedai

Išrašo iš VĮ „Registrų centro“ Juridinių asmenų registro kopija (duomenys turi būti aktualūs prašymo pateikimo dienai)

Pridėkite failą

Prašymo teikėjo įstatai, nuostatai ir kiti susiję dokumentai

Pridėkite failą

Pateikite galimo projekto vizualizacijas – foto, maketus ir pan. (iki 5 vnt.)

Pridėkite failą
Palaukite, vyksta registracija ...

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU