Paukštynas | Apie įmones

Apie įmones

MŪSŲ VERSLAI

AB „Vilniaus paukštynas“ ir AB „Kaišiadorių paukštynas“ – ilgas paukštininkystės tradicijas turinčios bendrovės, savo veiklos istoriją mininčios nuo praėjusio amžiaus vidurio. Paukštynai ir AS „Putnu fabrika Kekava“ priklauso didžiausiai Baltijos šalių regiono žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupei AB „Linas Agro Group”, vykdančiai veiklą visoje gamybos grandinėje ir gaminančiai produktus nuo lauko iki stalo.

Misija. Vystyti Lietuvos žemės ūkį ir atsakingai žvelgti į kokybę, kad nuo lauko iki stalo Jus pasiektų natūralūs produktai.

Vizija. Išlaikyti veiklų integraciją, gamybines lyderio pozicijas ir pirkėjų pasitikėjimą tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose.

Veiklos kryptys: mėsinių viščiukų auginimas, vištienos produktų gamyba, šalutinių gyvūninių produktų gamyba

Mėsinių viščiukų auginimas

Turime didžiausią mėsinių viščiukų ūkį Baltijos šalyse su beveik 400 tūkst. kv. metrų paukštidžių ploto visoje Lietuvoje. Nuolatos atnaujiname paukštides tam, kad viščiukams užtikrintume kuo geresnes sąlygas augti.  Atnaujinant paukštides, diegiamos modernios auginimo technologijos, atnaujinama įranga.

80 proc. produktų gamybai reikalingų mėsinių viščiukų užauginame nuosavose paukštidėse. Likusią dalį superkame iš Lietuvos ūkininkų. Ūkininkai turi galimybę iš mūsų įsigyti vienadienius viščiukus, taip pat įmonių grupės gaminamą visavertį kombinuotąjį pašarą. Teikiame reikalingas konsultacijas, dalijamės savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi tam, kad drauge pasiektume geriausią rezultatą ir klientams galėtume pateikti aukščiausios kokybės produktą.

GAMYBA

Turime nuosavas gamyklas, įsikūrusias Vilniaus rajone, Rudaminoje, ir Kaišiadoryse. Gaminama produkcija:


Šviežia mėsa

Marinuoti produktai

Karštai rūkyti ir virti gaminiai

Keptos dalys, kepsneliai

Žiedinės ekonomikos užtikrinimas

Vykdydami veiklą, užtikriname žiedinę ekonomiką, kurios tikslas – sumažinti atliekų kiekį ir išteklių naudojimą produktų perdirbimu.

Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynuose įrengti specialūs perdirbimo cechai, kuriuose po šviežios mėsos gamybos likusi žaliava rūšiuojama, o iš jos pagaminami įvairūs produktai, tokie kaip perdirbti gyvūniniai baltymai ir kt. 

Vienas iš paukštininkystės verslo papildomų produktų yra organinės trąšos ir kt. 

AB VILNIAUS PAUKŠTYNAS PARDAVIMAI

AB „Vilniaus paukštynas“ parduodamo vandens ir nuotekų valymo kainos

 • Šaltas vanduo:

  Pardavimo kaina, Eur/kub. m. – 0,38 Eur / kub. m.

 • Nuotekų valymo paslauga:

  Pardavimo kaina, Eur/kub. m. – 0,86 eur/kub. m.

 • Geriamojo vandens programinės priežiūros ataskaita

  Rudaminos vandenvietė - Rudaminos_ataskaita_2018.xlsx

  Kalviškių vandenvietė - Kalviskiu_ataskaita.xlsx.

uždaryti

Socialinę atsakomybę išskyrėme į šias kryptis: 

 • atsakomybė prieš darbuotojus, 
 • atsakomybė prie bendruomenę, kurios dalis esame
 • atsakomybė prieš aplinką, kurioje dirbame

Jaučiamės atsakingi, kad mūsų įmonės darbuotojai būtų patenkinti ir motyvuoti, jaučiamės atsakingi prieš bendruomenės narius, kuriems labiausiai reikia pagalbos ir supratimo, jaučiamės atsakingi prieš aplinką, kurioje dirbame.

Darbuotojai

Sudarome sąlygas darbuotojams tobulėti ir kelti kvalifikaciją, dalyvaujant išoriniuose kursuose, seminaruose, parodose, tęsiant profesines ar vadybines studijas geriausiuose šalies universitetuose. Nuolatos ieškome būdų, kaip nudžiuginti ir paskatinti mūsų darbuotojus, kad jie būtų patenkinti ir motyvuoti. „KG Group“ komandą vienija ne tik bendras rezultatų siekimas, bet ir laisvalaikis, kurį leidžiame drauge švęsdami įmonės šventes, dalyvaudami socialinėse akcijose.

Bendruomenė

Dalyvaujame savanoriškose socialinėse iniciatyvose, remdami vaikų ir jaunimo laisvalaikį, sportą, teikiame paramą socialinėms grupėms: vaikų namams, neįgaliųjų bendruomenėms, labdaros organizacijoms ir kt.

Remiame nacionalinius ir regioninius kultūrinius renginius. Didžioji dalis paramos teikiama regionuose, kuriose veikia mūsų padaliniai.  

 „KG Group“ socialinė atsakomybė nukreipta į šias bendruomenes:

 • Globos namuose augančius vaikus 
 • Pagyvenusių žmonių bendruomenes
 • Neįgaliųjų bendruomenes
 • Vietines bendruomenes, kur veikia mūsų padaliniai

Aplinka

Laikomės visų galiojančių aplinkosaugos įstatymų ir reglamentų, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Prisidedame prie aplinkos apsaugos, skatindami efektyvų sąnaudas bei taršą mažinančių darbo priemonių naudojimą. 

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika