Paukštynas | Apie mus

Apie mus

Apie mus

AB Vilniaus paukštynas ir AB Kaišiadorių paukštynas – ilgas paukštininkystės tradicijas turinčios bendrovės, savo veiklos istoriją mininčios nuo praėjusio amžiaus vidurio. Tai didžiausi lietuviškos vištienos gamintojai, kurių veikla apima gamybos grandinę „nuo lauko iki stalo“: bendrovės pačios augina mėsinius viščiukus, gamina vištienos produktus ir pasirūpina jų tiekimu į prekybos vietas. Nuo 2021 m. AB Vilniaus paukštynas ir AB Kaišiadorių paukštynas priklauso įmonių grupei „Linas Agro Group“.

Misija

Mes atsakingai auginame ir gaminame sveiką ir skanų maistą, atitinkantį šiandieninius ir rytojaus vartotojų poreikius.

Vizija

Geresnis maistas geresnei ateičiai.

Veiklos kryptys

Mėsinių viščiukų auginimas, vištienos produktų gamyba, šalutinių gyvūninių produktų gamyba.

„Linas Agro Group“

AB Vilniaus paukštynas ir AB Kaišiadorių paukštynas priklauso AB „Linas Agro Group“ įmonių grupei, vienijančiai beveik 5000 darbuotojų, dirbančių 79-ose įmonėse.

„Linas Agro Group“ vykdo veiklą visoje maisto produktų gamybos grandinėje „nuo lauko iki stalo“: gamina, ruošia ir parduoda žemės ūkio ir maisto produktus, taip pat tiekiame prekes bei teikiame paslaugas žemdirbiams. Pagrindiniai gaminami ir parduodami produktai yra grūdai, aliejinės sėklos, pašarai ir žaliavos jiems, pienas, paukštiena ir jos gaminiai, miltai ir jų produktai, greito paruošimo produktai, naminių gyvūnų ėdalas, veterinarinės farmacijos prekės bei prekės žemdirbiams.

Skaityti daugiau
„Linas Agro Group“

Mėsinių viščiukų auginimas

Turime didžiausią mėsinių viščiukų ūkį Baltijos šalyse su beveik 400 tūkst. kv. metrų paukštidžių ploto visoje Lietuvoje. Nuolatos atnaujiname paukštides tam, kad viščiukams užtikrintume kuo geresnes sąlygas augti.  

Mėsinių viščiukų auginimas

Bedndradarbiavimas su Lietuvos ūkininkais

80 proc. produktų gamybai reikalingų mėsinių viščiukų užauginame nuosavose paukštidėse. Likusią dalį superkame iš Lietuvos ūkininkų. Ūkininkai turi galimybę iš mūsų įsigyti vienadienius viščiukus, taip pat įmonių grupės gaminamą visavertį kombinuotąjį pašarą. Teikiame reikalingas konsultacijas, dalijamės savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi tam, kad drauge pasiektume geriausią rezultatą ir klientams galėtume pateikti aukščiausios kokybės produktą.

Bedndradarbiavimas su Lietuvos ūkininkais

Gamyba

Turime nuosavas gamyklas, įsikūrusias Vilniaus rajone, Rudaminoje.

Gaminama produkcija: 

Šviežia mėsa

Šviežia mėsa

Marinuoti produktai

Marinuoti produktai

Karštai rūkyti ir virti gaminiai

Karštai rūkyti ir virti gaminiai

Keptos dalys, kepsneliai

Keptos dalys, kepsneliai

Gamyba
Vilniaus paukštyno kepsnelių ir pusgaminių cechas
Vilniaus paukštyno kepsnelių ir pusgaminių cechas
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU