Paukštynas | Fiesta

Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!

KITO LYGIO VIŠTIENA - KIEKVIENAI KOMPANIJAI!
GRILIO SEZONAS SU KITO KITO LYGIO VIŠTIENA! Su džiaugsmu norime pristatyti atnaujintas vasaros asortimento pakuotes bei šio sezono naujienas. 

Pagalvojome už Jus! Gaminkite taip, kaip patinka! Atnaujintose pakuotėse rasite įvairių paruošimo būdų aprašymus su nurodytu gaminimo laiku. Laukiate svečių? Ne bėda, pakuotėse nurodytas porcijų skaičius leis planuoti dar lengviau ir paprasčiau

NAUJIENOS! Gaivus greipfrutų marinato vištienos šašlykas – FIESTA Radler. Viduržemio jūros virtuvės įkvėptas skonis – jogurtinis šašlykas. XXL dydžio pakuotės

Skonių įvairovė

Lengvas ir greitas paruošimas

Produktai, sukurti griliui, bet tinka kepti ir orkaitėje

Play video
Play video

Pagalvojome už JUS!

Pagalvojome už Jus! Gaminkite taip, kaip patinka! Atnaujintose pakuotėse rasite įvairių paruošimo būdų aprašymus su nurodytu gaminimo laiku. Laukiate svečių? Ne bėda, pakuotėse nurodytas porcijų skaičius leis planuoti dar lengviau ir paprasčiau.

Pagalvojome už JUS!

Gaiviausia sezono NAUJIENA!

Gaiviausia sezono naujiena – jau pas mus! Vilniaus paukštyno FIESTA produktų linijos gretas papildė vištienos šašlykas su greipfrutų marinatu – FIESTA Radler. Sukūrėme skonį, puikiai tinkantį šiltiems vakarams gamtoje arba jaukioms šeimos vakarienėms namuose. Sultinga vištiena su netikėto skonio marinatu jau laukia jūsų parduotuvėse – belieka kepti, ragauti ir dalintis su draugais! Mūsų tikslas – nustebinti Jus ir naujais skoniais, ir paruošimo technologija. Siekiame, kad mūsų produktai įkvėptų eksperimentams, kurie neatimtų daug laiko. Geriau šį laiką skirti besimėgaujant eksperimentų rezultatu – gardžiais patiekalais su artimaisiais ar draugais. „Fiesta“ – tiek mėgstantiems tradicinius skonius, tiek ir ieškantiems naujų. Siūlome skonių įvairovę  – kad kiekvienas rastų sau tinkančius ir patinkančius grilio iškylų favoritus.
Gaiviausia sezono NAUJIENA!

Sukurk grilio FIESTĄ!

Smagiai grilio fiestai reikia gardaus maisto – tuo pasirūpinsime mes. Mylima Vilniaus paukštyno FIESTA produktų linijos klasika – su česnakais ir kmynais marinuoti vištienos sparneliai ir blauzdelės. Namų jaukumą primenantis skonis abejingų nepaliks, o lėkštės greitai liks tuščios, pažadame! 

Sukurk grilio FIESTĄ!

NAUJIENA – jogurtinis šašlykas!

Viduržemio jūros regiono įkveptas marinatas. 

NAUJIENA – jogurtinis šašlykas!

Jūsų pamėgti skoniai!

„Vilniaus paukštyno“ linijos „Fiesta“ asortimente – net keturių skirtingų marinatų šašlykai. Ypač mėgstami su pipiriniu marinatu, kurie jau ne vienerius metus iš eilės karaliauja TOP‘ų viršūnėse. Šiam lyderiui savo populiarumu taip pat nenusileidžia ir šašlykas švelniame marinate.

Jūsų pamėgti skoniai!

Vištienos iešmeliai

Tau nebereikia teptis rankų, veriant marinuotą mėsą ant iešmo. Mes tai padarėme už Tave! Siūlome marinuotos vištienos gabaliukus, suvertus ant medinių iešmelių. Tiesiog išimk iš pakuotės ir kepk! Iškepti tau prireiks vos 15 minučių ir jau galėsi mėgautis gardžiais „Fiesta“ iešmeliais. Šią vasarą grilio mėgėjams „Vilniaus paukštynas“ siūlo dviejų skirtingų skonių iešmelius, kurie savo skoniais kviečia nusikelti į Graikiją ar Prancūziją. Taip pat, Sakartveliškus maltos vištienos iešmelius. 

Vištienos iešmeliai

Dabar dviem, trim ar penkiem – patiks visiem. Kepimui ir grilinimui. Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!

Dabar dviem, trim ar penkiem – patiks visiem. Kepimui ir grilinimui. Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti
uždaryti
Informacija apie projekto teikėją
Informacija apie projektą

Aprašykite PROJEKTĄ ir jo aktualumą savo bendruomenei, regionui, kodėl norite įgyvendinti šį projektą, kaip šis projektas atitinka AB Vilniaus paukštyno rėmimo kryptis.

Priedai

Išrašo iš VĮ „Registrų centro“ Juridinių asmenų registro kopija (duomenys turi būti aktualūs prašymo pateikimo dienai)

Pridėkite failą

Prašymo teikėjo įstatai, nuostatai ir kiti susiję dokumentai

Pridėkite failą

Pateikite galimo projekto vizualizacijas – foto, maketus ir pan. (iki 5 vnt.)

Pridėkite failą
Palaukite, vyksta registracija ...

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU