Paukštynas | Lietuviška vištiena

Vilniaus paukštynas Kai vištiena tokia gera - norisi valgyti, ploti ir kartoti!

100 PROC. LIETUVIŠKA VIŠTIENA, UŽAUGINTA BE ANTIBIOTIKŲ

Mūsų veikla paremta uždaros lietuviškos paukštininkystės principu. Vištiena gaminama čia pat, Lietuvoje, ir parduotuves pasiekia tik švieži bei kokybiški gaminiai. Kontroliuojame kiekvieną žingsnį jų gamyboje. Superkame grūdus iš Lietuvos ūkininkų,  gaminame subalansuotą lesalą pačių auginamiems mėsiniams viščiukams, kuriame naujus produktus ir siūlome juos Jums. Mūsų tikslas - nuo lauko iki stalo kokybiški produktai, kuriuos lengva gaminti ir gera dalintis! Siūlome užaugintą be antibiotikų vištieną. Tai išskirtinė produktų linija, užtikrinanti, kad visą auginimo laiką mėsiniai viščiukai nesirgo ir nebuvo gydyti antibiotikais. 

Kai vištiena tokia gera - norisi valgyti, ploti ir kartoti!

Valgyk. Plok. Kartok.


Vilniaus paukštyno Premium marinuotų produktų linija

Vilniaus paukštynas" pristato atnaujintą PREMIUM marinuotų produktų liniją. Nuo šiol - tik iš vištienos užaugintos be antibiotikų ir tik iš augintos Lietuvoje. "PREMIUM" produktų linija lepina išskirtiniais skoniais - nuo goji uogų, bruknių, mėlynių iki sūdytos karamelės ar karamelizuotų kriaušių. Nustebinti pavyks net ir patį išrankiausią ragautoją!
Taip pat Vilniaus paukštyno "PREMIUM" linija išskirtinė tuo, jog visi joje esantys produktai yra specialiai supakuoti taip, kad jums kuo mažiau reiktų vargti virtuvėje. Marinuotos vištienos dalys supakuotos į kepimui orkaitėje pritaikytus indelius, o marinuoti viščiukai į kepimo maišus. Jūsų kepimo indas visuomet išliks švarus - paverskite maisto gaminimą poilsiu!


Vilniaus paukštyno gaminių linija užauginta be antibiotikų

„Vilniaus paukštynas“ į rinką išleido ir analogų neturinčią produktų liniją – vištienos gaminius (kumpelius, virtas dešras ir dešreles) „100 proc. lietuviška vištiena, užauginta be antibiotikų“. Taip tarsi naujam gyvenimui prikeliame klasikinius, tradicinius gaminius, suteikdami jiems šių dienų svarbiausius ir vartotojams aktualiausius privalumus. Taigi, siekiame, jog vartotojai suprastų, kad tokie kokybės standartai turėtų būti savaime suprantami ir kitokie produktai jų stalų apskritai neturėtų pasiekti.


ŽIŪRĖTI VIDEO
ŽIŪRĖTI VIDEO

Siekiame užtikrinti kuo geresnes sąlygas viščiukams augti. Todėl reguliariai atnaujiname paukštides, diegiame modernias auginimo technologijas, rūpinamės, kad paukščius pasiektų aukščiausios kokybės, specialiai jiems subalansuotas lesalas ir būtų pilnai užtikrinta gyvūnų gerovė. Natūraliai stipriname viščiukų imunitetą, tai padeda išvengti ligų ir užauginti juos be antibiotikų. 

Tomas Miškinis, AB „Vilniaus paukštynas“ Paukščių auginimo tarnybos vadovas
Lengva gaminti!

Siūlome patogiai supjaustytą šviežią vištieną, kurią pateikiame taip, kad iš jos būtų galima iškart ruošti mėgstamą patiekalą. "Vilniaus paukštyno" produktų asortimente rasite produktų, kurie puikiai tiks Jūsų mėgstamiems kepsniams ar troškiniams, o gal norite nustebinti šeimą sultingomis blauzdelėmis? Paruošėme viską Jūsų eksperimentams – pasitelkite savo išmonę ir lengvai sukursite šedevrą, kuris nudžiugins šeimą ir draugus!

Lengva gaminti, gera dalintis!

Lengva gaminti, gera dalintis!
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti
uždaryti
Informacija apie projekto teikėją
Informacija apie projektą

Aprašykite PROJEKTĄ ir jo aktualumą savo bendruomenei, regionui, kodėl norite įgyvendinti šį projektą, kaip šis projektas atitinka AB Vilniaus paukštyno rėmimo kryptis.

Priedai

Išrašo iš VĮ „Registrų centro“ Juridinių asmenų registro kopija (duomenys turi būti aktualūs prašymo pateikimo dienai)

Pridėkite failą

Prašymo teikėjo įstatai, nuostatai ir kiti susiję dokumentai

Pridėkite failą

Pateikite galimo projekto vizualizacijas – foto, maketus ir pan. (iki 5 vnt.)

Pridėkite failą
Palaukite, vyksta registracija ...

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU