Paukštynas | Premium Heat & Eat
Heat & Eat

Lėtai virta vištiena ir kepamosios dešrelės

„Heat & Eat“ linija

„Heat & Eat“ – tikras išsigelbėjimas virtuvėje ieškantiems gardžių patiekalų, kurie būtų greitai ir patogiai paruošiami. Tai „Vilniaus paukštyno“ produktų linija, kurios asortimente – lėtai virtos vištienos produktai bei kepamosios vištienos dešrelės. Puikiai tinka ir kasdienai, ir iškylai!

Lėtai virta vištiena

Pirmiausia į mėsą įmasažuojami natūralūs prieskoniai, taip jie geriau įsisavinami ir gaminimo metu išlaiko savo unikalias skonines savybes. Kai jau prieskoniai įsigeria, vištiena beveik dvi valandas verdama žemoje – 90 °C – temperatūroje. Taip gaminama ji neturi tiesioginio sąlyčio su karštu oru, todėl išlaiko drėgmę, išskirtinį skonį, be to, išlieka itin minkšta ir sultinga.
Lėtas ruošimas nedidelėje temperatūroje laikomas pranašesniu, kadangi šiuo būdu gaminami produktai išsaugo visus organizmui būtinus mineralus ir vitaminus. Taigi šie produktai – puikus pasirinkimas ieškantiems sveikesnio pasirinkimo.

Garuojantis šedervras vos per 10 minučių!

Lėtai virti vištienos produktų privalumas – universalus ir greitas paruošimas. „Premium“ prekės ženklu pažymėtus lėto virimo viščiukų sparnelių petelius galima ruošti trimis būdais: virti, kepti orkaitėje arba ant grilio. Vištiena pateikiama specialiame virimui ir kepimui skirtame maišelyje ir galima rinktis, ar tiesiai dėti į puodą ar orkaitę su maišeliu, ar iš jo išimti. Mėgstantys apskrudusią mėsą, gali ją kepti ant grilio ar iki 190°C  įkaitintoje orkaitėje. Reikia tik išimti iš specialaus maišelio, į kurį supakuota mėsa. Kas nemėgsta  – gali virti puode ar dėti į orkaitę, neišėmus iš maišelio. Bet kuriuo atveju – paruošimui užtenka vos dešimties minučių.

Išskirtiniai skoniai

Skirtingi skoniai - skirtingiems poreikiams ir pomėgiams. „Vilniaus paukštynas“ siūlo keturių skonių lėto virimo viščiukų sparnelių petelius. Mėgstantiems švelnius, tradicinius skonius rekomenduojame rinktis lėto virimo viščiukų sparnelių petelius su citrina arba su česnakais. Išskirtinių skonių ieškantiems, kurie nori išbandyti unikalius derinius, paruošėme lėto virimo viščiukų sparnelių petelius su apelsinais ir imbieru, o mėgstantiems aštrius skonius –  viščiukų sparnelių petelius su aitriosiomis paprikomis.

Populiarėjant grilinimo kultūrai, ėmėme ieškoti tam skirtų produktų variantų. Marinuotos vištienos produktus jau gaminome, o dešrelių, specialiai skirtų grilinti, Lietuvoje dar nebuvo. Tad sukūrėme specialiai kepti skirtas dešreles, kurių sudėtyje nebūtų nitritinės druskos ir jas kepant neišsiskirtų kancerogenai, kurie gali būti pavojingi žmogaus sveikatai. Siūlome dešreles, kurios gardžios keptos ne tik ant laužo, bet ir keptuvėje ar orkaitėje. 

Irena Juozapavičienė, „Vilniaus paukštyno“ Gaminių cecho vadovė
Kepamosios dešrelės

„Vilniaus paukštynas“ buvo pirmasis kepamųjų vištienos dešrelių gamintojas Lietuvoje. Tai specialiai kepti sukurtos dešrelės, kurių sudėtyje nenaudojame nitritinės druskos, todėl kepant dešreles aukštoje temperatūroje neišsiskiria kancerogeninės medžiagos ir yra palankesnis pasirinkimas Jūsų sveikatai.

  • Galima kepti ant grilio, orkaitėje ar keptuvėje
  • Kepant išlaiko sultingumą
  • Gamybai naudojama vištienos filė mėsa
  • Greitas paruošimas: kepti nuo 2 iki 5 minučių
  • Skonių įvairovė: nuolatos atnaujiname asortimentą ir pasiūlome naujų skonių!
  • Be nitritinės druskos, todėl kepant neišsiskiria kancerogenai
uždaryti
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika