Paukštynas | Premium Heat & Eat

Greitai ir lengvai: kepsneliai ir kepamosios dešrelės

„Heat & Eat“ linija

Vilniaus paukštyno „Heat & Eat“ produktai – tikras išsigelbėjimas virtuvėje ieškantiems gardžių patiekalų, kurie būtų greitai ir patogiai paruošiami. Siūlome gausų šaldytų vištienos produktų, keptų atvėsintų kepsnelių bei kepamųjų dešrelių pasirinkimą. 

Puikus užkandis!

Vilniaus paukštyno „Heat&Eat“ produktų liniją papildėme šaldytais vištienos produktais, kuriuos lengva gaminti – gera dalintis!  

Siūlome Vilniaus paukštyno „Heat&Eat“ šaldytus vištienos filė kepsnelius traškioje tešloje, taip pat kepsnelius džiūvėsėliuose, asortimente galima rasti ir traškių vištienos filė kroketų bei aštrių vištienos sparnelių su kukurūzų traškučiais.

Puikus užkandis!

Vos 20 minučių!

Ne daugiau, nei 20 minučių. Tiek užtruksite, kad pasigamintumėte traškutėlius vištienos sparnelius, apie kuriuos dar ilgai šnekės visa jais besivaišinanti kompanija. 
Išbandykite naujuosius Vilniaus paukštyno „Heat&Eat“ šaldytus aštrius vištienos sparnelius. Išskirtinio skonio plutelė su kukurūzų traškučiais išliks traški, nepriklausomai nuo to, ar ruošite juos gruzdintuvėje, ar orkaitėje. 
Vos 20 minučių!

Atvėsinti kepsneliai

Visos pietų idėjos jau atrodo išsemtos, o gaminti tingisi? Kai norisi kažko gardaus ir greito, į pagalbą atskuba Vilniaus paukštyno „Heat&Eat“ atvėsinti kepsneliai. 

Greitai paruošiamiems kepsneliams sunkiai atsispirs ir mažieji smaližiai, ir suaugusieji. Ieškokite didžiuosiuose prekybos centruose ir įsitikinkite patys! 

Atvėsinti kepsneliai

Kepamosios dešrelės

Grynas oras gamtoje, maloniai šildanti saulė, gerų draugų kompanija... Ko dar trūksta? Aišku, kad Vilniaus paukštyno „Heat&Eat“ dešrelių! Vos per 3 minutes sukursite tobulą pikniką arba gardžią vakarienę namuose!
Draugai išrankūs? Patikėkite, rinktis tikrai yra iš ko! Klasikinis skonis arba dešrelės, pagardintos džiovintais pomidorais ir baziliku, o kur dar naujausias produktas – dešrelės su mocarela! Be to, siūlome ir naujos formos, ilgesnes ir storesnes dešreles, kurios puikiai tiks dešrainiams – barbekiu skonio arba su džiovintomis žolelėmis!
Su tokiu asortimentu pamaitinsite net ir didžiausių gurmanų kompaniją!
Kepamosios dešrelės

Lėtai virta vištiena

Lėtas ruošimas nedidelėje temperatūroje laikomas pranašesniu, kadangi šiuo būdu gaminami produktai išsaugo visus organizmui būtinus mineralus ir vitaminus. Taigi šie produktai – puikus pasirinkimas ieškantiems sveikesnio pasirinkimo. Lėtai virti vištienos produktų privalumas – universalus ir greitas paruošimas. Galima ruošti trimis būdais: virti, kepti orkaitėje arba ant grilio. Vištiena pateikiama specialiame virimui ir kepimui skirtame maišelyje ir galima rinktis, ar tiesiai dėti į puodą ar orkaitę su maišeliu, ar iš jo išimti. Mėgstantys apskrudusią mėsą, gali ją kepti ant grilio ar iki 190°C  įkaitintoje orkaitėje. Reikia tik išimti iš specialaus maišelio, į kurį supakuota mėsa. Kas nemėgsta  – gali virti puode ar dėti į orkaitę, neišėmus iš maišelio. Bet kuriuo atveju – paruošimui užtenka vos dešimties minučių.

Lėtai virta vištiena

uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU