Paukštynas | Vilniaus paukštynas

Lengva gaminti, gera dalintis!

„VILNIAUS PAUKŠTYNAS“ SIŪLO:

Didelį produktų pasirinkimą

Aukščiausią produktų kokybę

Skonių įvairovę

Lengvą ir patogų paruošimą

Nuo lauko iki stalo

Mūsų veikla paremta uždaros lietuviškos paukštininkystės principu. Vištiena pagaminama čia pat, Lietuvoje, ir parduotuves pasiekia tik švieži bei kokybiški gaminiai iš lietuviškų ūkių. Turime puikias galimybes kurti kokybišką produkciją, nes patys kontroliuojame kiekvieną žingsnį jos gamyboje. Superkame grūdus iš Lietuvos ūkininkų, iš kurių patys gaminame subalansuotą lesalą, patys atliekame vienadienių viščiukų perinimą ir auginame mėsinius viščiukus. Tokiu būdu galime sekti kiekvienos grandies kokybę – nuo grūdo iki pat jūsų stalo. 

Nuo lauko iki stalo

Daugiau nei 300 skirtingų produktų

„Vilniaus paukštynas“ siūlo daugiau nei 300 skirtingų produktų: nuo šviežios mėsos iki iš karto valgyti paruoštų gaminių. Mūsų tikslas – kad kiekvienas mūsų asortimente rastų tai, ko jam reikia. 

- Šviežia vištiena
- Marinuota vištiena
- Virti gaminiai
- Kepti gaminiai
- Karštai rūkyta vištiena

Daugiau nei 300 skirtingų produktų

Tikime, kad esi virtuvės virtuozas, kuris nebijo eksperimentuoti. Eksperimentuoti nebijome ir mes, todėl „Vilniaus paukštyno“ produktų linijose galima rasti ne tik netikėtų skonių – esame pirmieji Lietuvoje pasiūlę išskirtinius šviežios vištienos išpjaustymus, taip pat inovacijų ieškome ir ruošdami vištienos virtus, keptus ar karštai rūkytus gaminius. 

Nuo šviežios vištienos iki jau paruoštų gaminių

Nuo šviežios vištienos iki jau paruoštų gaminių
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU