Paukštynas | Vištiena kitaip
PAGAMINTA VILNIAUS PAUKŠTYNE

Vištiena kitaip

Kiekvienas gali būti virtuvės šefu!
KUO YPATINGI MŪSŲ PRODUKTAI

„Vištiena kitaip“ produktų linija sukurta tam, kuris mėgsta eksperimentuoti virtuvėje. Tam, kuris ne tik pats gamina, bet ir ieško naujų skonių. Inovatyvumas – vienas iš „Vištiena kitaip“ linijos pagrindų. Nuolatos ieškome naujovių tam, kad dar labiau palengvintume Jūsų  eksperimentavimą virtuvėje! Tikime, kad su mūsų produkcija kiekvienas gali būti virtuvės šefu! 

„Vištiena kitaip“ produktų liniją sudaro:

Šviežia mėsa

Marinuoti gaminiai (viščiukai, šviežios dešrelės, faršas)

Virti gaminiai

Kepti gaminiai

Karštai rūkyti gaminiai

PAMATYKITE DAUGIAU

Šviežia mėsa

Esame pirmieji vištienos gamintojai, Lietuvoje pasiūlę išskirtinius savo išpjaustymais produktus: vienodai supjaustyti ir suskirstyti pagal svorį, mėsą pateikiame taip, kad iš jos būtų galima iškart ruošti mėgstamą patiekalą. Patogūs išpjaustymai leidžia kiekvienam pasijausti tikru virtuvės šefu, neatimant daug laiko, bet paruošiant unikalius patiekalus.

„Vištiena kitaip“ linijoje rasite produktų, kurie puikiai tiks Jūsų mėgstamiems kepsniams ar troškiniams, o gal norite nustebinti šeimą vištienos „tulpėmis“? Mūsų asortimente rasite ir jas! Paruošėme viską Tavo eksperimentams – pasitelk savo išmonę ir sukursi neįtikėtiną patiekalą.

GAMINIAI

Buvome pirmieji, pasiūlę išskirtinių skonių ir formos vištienos gaminius. Tarp „Vištiena kitaip“ produktų – vadinamieji čyzai, savo forma primenantys sūrį, taip pat mūsų asortimente –  įvairių skonių vyniotiniai, kepti kumpeliai ir daug kitų gaminių.

  • Vyniotiniai
  • Kepti kumpeliai
  • Virti skoniniai kumpeliai
  • Šviežios dešrelės
  • Vištienos faršas
  • Karštai rūkyti gaminiai
  • Virtos dešros
  • Paštetai
SKONIŲ ĮVAIROVĖ

„Vištiena kitaip“ linijoje neabejotinai rasite Jums patiksiančių produktų, kurie tiks ir kasdieniams pusryčiams ar pietums, taip pat ne tik patenkins išrankiausius skonius, bet ir papuoš šventinį vaišių stalą. Mėgsti picą su virta dešra? Specialiai paruošėme vištienos dešrą picai! Rasi ir dešros karštiems sumuštiniams! O Tavo šventinį stalą neabejotinai papuoš mūsų čyzai! Rinkis iš kelių skonių!

Kiekvienas gali būti savo virtuvės šefu!
uždaryti
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika