Paukštynas | Po atnaujinimo atidaryta Vilniaus paukštyno firminė parduotuvė!

Naujienos

Grįžti atgal
2023-08-21

Po atnaujinimo atidaryta Vilniaus paukštyno firminė parduotuvė!

Duris atvėrė atsinaujinusi Vilniaus paukštyno firminė parduotuvė, veikianti Rudaminoje, Gamyklos g. 27. Po atnaujinimo pirkėjų laukia patogesnis apsipirkimas su gausesniu prekių pasirinkimu.

„Mūsų tikslas – atitikti šiuolaikinio pirkėjo poreikius, todėl ir nusprendėme atsinaujinti. Siekdami užtikrinti patogų apsipirkimą, ne tik praplėtėme parduotuvės plotą, pilnai atnaujinome jos interjerą, bet ir peržiūrėjome bei padidinome siūlomų prekių asortimentą. Labai viliuosi, kad pirkėjai teigiamai įvertins šiuos mūsų pokyčius“, – sako Vilniaus paukštyno vadovas Tadas Sprindžiūnas.

„Visas parduotuvės kolektyvas labai laukėme ir džiaugiamės atnaujinimu. Šiuolaikiška, jauku, patogu ir, žinoma, gražu. Tikimės, kad tik įžengęs pro duris pirkėjas iškart pajus Vilniaus paukštyno dvasią ir tai taps jo mėgstama vieta apsipirkti“, – sako parduotuvės vedėja Valė Lemešovienė.

Parduotuvės atnaujinimo darbai truko beveik tris mėnesius. Atnaujinimo metu praplėstas parduotuvės plotas nuo 60 kv. m iki 90 kv. m. Taip pat iš esmės atnaujintas parduotuvės interjeras, kuriame perteiktos Vilniaus prekės ženklo spalvos ir stilistika.

Apsilankę atnaujintoje Vilniaus paukštyno firminėje parduotuvėje, pirkėjai galės rinktis iš gausesnio prekių asortimento. Parduotuvėje siūloma beveik 400 prekių pavadinimų. Pirkėjams siūlomas platus Vilniaus paukštyno pagamintų produktų pasirinkimas: nuo šviežios vištienos iki marinuotų produktų bei virtų, keptų ir rūkytų gaminių. Čia visuomet pirkėjai ras ir pamėgtus tradicinius produktus, ir naujienas, sukurtas Vilniaus paukštyno technologų. Be to, parduotuvėje vietoje kepami viščiukai, taigi norintys skaniai ir greitai pavalgyti visuomet galės įsigyti ką tik paruoštos šiltos vištienos.

Puiki naujiena smaližiams – nuo šiol Vilniaus paukštyno parduotuvėje bus galima rasti išskirtinių, saldumynų mėgėjams puikiai žinomų „Majai“ skanumynų. Taip pat asortimentas papildytas ir nealkoholiniais gėrimais. Be to, atnaujintoje parduotuvėje klientai galės įsigyti ne tik maisto produktų sau, bet ir savo augintiniams: prekių asortimentas praplėstas šunims ir katėms skirtu maistu.


Svarbus pasikeitimas ir tai, jog nuo šiol  į parduotuvę bus galima patekti ne tik per pagrindinį įėjimą. Tame pačiame pastate veikiančioje Vilniaus paukštyno valgykloje pietaujantys tiesiai iš valgyklos galės nueiti į parduotuvę, nes padarytas atskiras praėjimas iš ten. Taip pat ir apsilankiusieji parduotuvėje galės iš jos tiesiai patekti į valgyklą.

Po atsinaujinimo parduotuvė dirbs įprastu laiku. Čia pirkėjai laukiami kiekvieną dieną: pirmadieniais–penktadieniais nuo 8.00 iki 19.00 val., šeštadieniais – nuo 8.00 iki 16.00 val., o sekmadieniais  – nuo 8.00 iki 15.00 val.

uždaryti

uždaryti
uždaryti
Informacija apie projekto teikėją
Informacija apie projektą

Aprašykite PROJEKTĄ ir jo aktualumą savo bendruomenei, regionui, kodėl norite įgyvendinti šį projektą, kaip šis projektas atitinka AB Vilniaus paukštyno rėmimo kryptis.

Priedai

Išrašo iš VĮ „Registrų centro“ Juridinių asmenų registro kopija (duomenys turi būti aktualūs prašymo pateikimo dienai)

Pridėkite failą

Prašymo teikėjo įstatai, nuostatai ir kiti susiję dokumentai

Pridėkite failą

Pateikite galimo projekto vizualizacijas – foto, maketus ir pan. (iki 5 vnt.)

Pridėkite failą
Palaukite, vyksta registracija ...

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU