Paukštynas | „Auksinio grūdo" apdovanojimai: Metų vadovu išrinktas Dainius Ceinoris

Naujienos

Grįžti atgal
2022-01-14

„Auksinio grūdo" apdovanojimai: Metų vadovu išrinktas Dainius Ceinoris

Tradiciškai, kiekvienų metų pabaigoje išrenkame „Auksinio grūdų“ apdovanojimų nugalėtojus. Šiandien kalbiname 2021 - ųjų metų paukštininkystės verslo „Metų vadovo“ nominacijos nugalėtoją, Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų IT vadovą Dainių Ceinorį. Be šio žmogaus ir jo komandos Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų fabrikų darbas greitai sustotų.

Dainiau, kiek metų dirbi paukštynuose? Už ką esi atsakingas?

Esu čia jau 9-erius metus. Pradėjau dirbti Kaišiadorių paukštyne, o po 4 metų, persikėlus gyventi į Vilnių, perėjau dirbti į Vilniaus paukštyną. Esu atsakingas už Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų IT sistemas, t. y. programinę įrangą.

Kas sunkiausia tavo darbe ir kas labiausiai džiugina?

Mano darbe didžiausius iššūkius kelia verslo poreikių derinimas su mūsų turimomis galimybėmis ir funkcionalumais. Juk dažniausiai atsiranda poreikis sukonstruoti “kosminį laivą” (šypsosi). Nors tą patį rezultatą galima pasiekti paprasčiau. Tokia ir mano pagrindinė užduotis – rasti patį tvariausią sprendimo būdą. Labiausiai džiugina, kai pavyksta prieiti bendrą sutarimą, jį įgyvendinti bei matyti, kad juo naudojamasi, kad tai palengvina sudėtingų procesų vykdymą bei atneša realią naudą.

Kaip vertini „Auksinio grūdo“ apdovanojimą?

Vertinu kaip labai fainą ir malonų gestą iš įmonės pusės ir džiaugiuosi, kad buvo nepamirštas IT padalinys. Neslėpsiu – gauti „Metų vadovo“ apdovanojimą buvo labai malonu (šypsosi).

Kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vertybėmis vadovaujies darbe ir kasdienybėje?

Visada stengiuosi dirbti 100 procentu ir priimdamas bet kokį sprendimą žiūriu, kad jis neštų ilgalaikę, o ne trumpalaikę naudą. Tad susidūręs su problema, visada bandau ją išspręsti taip, kad daugiau netektų su ja susidurti.

Ko palinkėtum savo kolegoms?

Per 9 darbo metus įmonėje pastebėjau, kad žmonės keičiasi ir vis daugiau tapatina įmonės tikslus su asmeniniais tikslais - nori padaryti daugiau ir geriau, ir tai, žinoma, atsispindi galutiniuose rezultatuose. Tad to ir palinkėsiu - ateiti ne tik „atsėdėti“ darbo valandas, bet ir įdėti savęs, kurti, siekti rezultatų ir auginti pridėtinę vertę. Nepamirškime, kad visi ateiname dirbti, o ne „stumti“ laiko!

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika