Paukštynas | Dos Pollos
PREKĖS ŽENKLAS

Dos Pollos

Viva La Vištiena!
APIE PREKĖS ŽENKLĄ

„Dos Pollos“ produktai, sukurti tam, kuris nori greitai ir skaniai pavalgyti!

Gyvenimas veža, todėl reikia mėgautis kiekviena akimirka. Mėgaukis ir dalinkis jomis kartu su lengvai paruošiamais, sultingais ir gardžiais „Dos Pollos“ vištienos gaminiais, kurių gamybai naudojame aukščiausios kokybės produkciją. 

„Dos Pollos“ produktų liniją sudaro:

Šaldyti ir atvėsinti kepti vištienos kepsneliai

Keptos viščiukų dalys

Karštai rūkyti užkandžiai

PAMATYKITE DAUGIAU
ŽIŪRĖTI VIDEO

Vištienos kepsneliai

„Dos Pollos“ vištienos kepsneliai pagaminti iš vištienos filė yra sultingi ir švelnaus skonio viduje bei traškūs išorėje. Šie traškūs vištienos gabaliukai puikiai dera su įvairiais padažais.

- Pagaminta iš vištienos filė
- Greitai ir lengvai paruošiama
- Sultinga ir trašku
- Pagardinti įvairiausiais įdarais

Užkandžiai

„Dos Pollos“ siūlo Tau gardžių užkandžių! Praleisk savo laisvą laiką skaniai užkandžiaudamas „Dos Pollos“ keptą ar karštai rūkytą vištieną.

Mūsų asortimente – kepta traški vištiena, kuri buvo marinuota populiariausiuose, pirkėjų pamėgtuose marinatuose. Tikimės, kad mėgstamą skonį rasi rinkdamasis karštai rūkytas vištienos mini dešreles. Mėgsti aštrius skonius? Rinkis dešreles su paprika, ieškai tradicinių vištienos skonių? Rinkis klasikines!

Nuolatos ieškome naujų produktų tam, kad galėtume pilnai pasirūpinti Tavo pietumis ir užkandžiais!

Rudens naujienos!

Naujam metų laikui - nauji mūsų produktai! Išbandyk vištienos filė steikus - lygink, kuris Tau patiks labiau: steikas, padengtas tradicinių vokiškų mazgo formos riestainių (vadinamu Pretzel) džiūvėsėliais ar kukurūzų dribsnių džiūvėsėliais? Greiti ir gardūs pietūs garantuoti!

Tarp šio sezono naujienų ir „Dos Pollos“ traškios vištienos filė lazdelės bei rutuliukai, padengti „southern fried“ tipo paniruote, kuri suteikia išskirtinį skonį ir traškesį! Taip pat siūlome vištienos pirštelius, padengtus džiūvėsėliais su žolelėmis. Puikūs užkandžiai, kurie - sveikesnis pasirinkimas, neabejotinai paliksiantys Tau įspūdį!

Tavo maistu pasirūpinome, skirk daugiau laiko sau!
uždaryti
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika